tr

AŞ EVİMİZ BEREKETİ İLE MUHABBETİ İLE HİZMETE DEVAM EDİYOR

AŞ EVİMİZ BEREKETİ İLE MUHABBETİ İLE HİZMETE DEVAM EDİYOR

Yeşilyurt Belediyesi tarafından Ramazan ayı süresince Depremzedeler ile birlikte toplam 400 kişiye günlük yemek evlerine kadar ekiplerimiz tarafından götürülmektedir. Belediyemize ait Aşevinde hazırlanan yemekler, Belediyeye ait araçlar ve personellerle iftar öncesi mahallere çıkarak daha önceden tespit edilen adreslere yemek dağıtımı yapılmaktadır.

Aşevinde yemek hazırlığına yardım eden Belediye Başkanımız Muhsin YILMAZ; belediyemize ait olan aşevinde Ramazan ayı süresince iftarda günlük sıcak yemek çıkarılmaktadır. İlçemiz Sakinlerinden bağışı yapan kardeşimize çok teşekkür ediyorum.

Başkanımız Muhsin YILMAZ, Yeşilyurt halkına her zaman hizmetin en iyisini verme gayreti içerisinde olduklarını ve insanların hayır duasını aldıklarını belirterek, Depremzedeler ile birlikte toplam 400 kişiye günlük yemek evlerine kadar ekiplerimiz tarafından götürülmektedir. Vatandaşlarımızla Ramazanın maneviyatını ve paylaşmanın farkındalığını yaşıyoruz. Hizmet için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağız. ”Ramazan paylaşmaktır” dedi.

Whatsapp
Yeşilyurt Belediye Başkanlığı
Yeşilyurt Belediye Başkanlığı
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?